fiskalni.edu.pl

Menu Close

Zebra GK420d – ciekawy przykład wydajnej drukarki etykiet

Ważne ogniwo wielu współczesnych rozwiązań systemowych dla firm stanowi drukarka etykiet. Praktyka pokazuje jednak, że nie może to być przypadkowe urządzenie auto id. Od takiej technologii również można wymagać dużej wydajności, dobrych parametrów technicznych oraz przyjaznej funkcjonalności. A świetnym przykładem drukarki etykiet, która spełni wspomniane przed chwilą wymagania, jest model GK420d marki Zebra.

Wysokiej klasy mechanizm termiczny

Nikogo chyba nie zdziwi to, że omawianie Zebra GK420d zaczynamy od parametrów mechanizmu termicznego. Technologia wydruku decyduje przecież w największej mierze o możliwościach tego urządzenia elektronicznego. A w przypadku prezentowanego modelu zastosowano ciekawe rozwiązania techniczne. Po pierwsze, GK420d wystawia etykiety o różnorodnych wymiarach w rozdzielczości 203 dpi oraz z maksymalną prędkością do 127 mm/s. Po drugie, urządzenie zapewnia prostą instalację materiałów eksploatacyjnych oraz łatwą wymianę głowicy termicznej. Po trzecie, drukarka marki Zebra może wystawiać etykiet z kodami kreskowymi 1D i 2D, grafikami (np. logo przedsiębiorstwa) oraz tekstami sformatowanymi w różnych czcionkach.

Działanie w rozwiązaniu systemowym dla firmy

Jak Zebra GK420d spisuje się podczas współpracy z firmowym komputerem lub terminalem komputerowym typu POS? Na uwagę przyszłych użytkowników na pewno zasługuje to, że drukarka etykiet już w standardowej konfiguracji posiada 2 popularne porty komunikacyjne: USB oraz RS-232. Urządzenie zapewnia więc płynną wymianę danych z różnego rodzaju komputerami, które mogą funkcjonować w przedsiębiorstwie. Ponadto, głównie za sprawą oprogramowania marki Zebra, operator drukarki zyskuje możliwość prostego zdefiniowania zawartości etykiet. Do drukarki GK420d są również dołączone sterowniki, które gwarantują pełną kompatybilność z popularnymi systemami operacyjnymi. Funkcjonalność tego modelu da się więc wykorzystać przy użyciu doskonale znanych programów graficznych, np. Corel.

Jakość wykonania drukarki Zebra

Drukarki etykiet na pewno można zaliczyć do tych urządzeń elektronicznych, które są intensywnie eksploatowane w przedsiębiorstwie. Dlatego też ważną cechą takiej technologii jest dobra jakość wykonania. A w przypadku drukarki etykiet Zebra GD420d zadbano również o tę kwestię. Dzięki temu omawiane urządzenie bez problemu znosi trudy długotrwałego użytkowania. Ponadto, ten model charakteryzuje się nie tylko solidnie wykonaną konstrukcją, ale także kompaktowymi gabarytami. Jego wymiary wynoszą zaledwie 210 x 171 x 152 mm (głębokość, szerokość, wysokość). W rezultacie, Zebra GD420d okaże się świetnym rozwiązaniem dla firm, w których nie mamy do dyspozycji rozległego stanowiska pracy. Warto też podkreślić, że prezentowana tu drukarka etykiet może się pochwalić estetycznym wyglądem. Model GD420d podkreśli więc jakość usług, które są świadczone przez daną działalność gospodarczą.

 

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z urządzeniem marki Zebra na stronie oficjalnego dystrybutora:

GK420d – drukarka etykiet w ofercie pckf.pl